Przedłużanie włosów

Metoda keratynowa -zalecana do slabych, cienkich i kruchych wlosow.
 Keratyna jest naturalnym skladnikiem naszych paznokci wlosow i skory dzieki czemu material laczenia wlosow jest calkowicie naturalny. 
Pasemka wlosow sa laczone z naszymi luska keratynowa, ktora pod wplywem ciepla zgrzewarki zamyka sie tworzac cienki i delikatny zgrzew. Jest to metoda zaliczana do najbardziej trwalych, dajaca duzy komfort w noszeniu. 
Łączenia sa delikatne i niewidoczne, gdyz sa w takim samym kolorze jak pasemko.  Doczepione w ten sposob pasemka rosna wraz z naszymi naturalnymi wlosami nie dzialajac na nie w żaden szkodliwy sposob. 
Po ok. 3-4 miesiacach (przy odpowiedniej pielegnacji nawet i 6 miesiacach )pasemka zdejmuje sie specjalnym plynem, ktory rowniez nie ma wplywu na jakosc i stan naszych wlosow naturalnych.  
Jesli wlosy nie sa zniszczone zakladamy je ponownie.
 
ABC pielęgnacji:

 •  Mokrych włosów nie wolno czesać! Jeśli są bardzo splątane możemy je przeczesać delikatnie palcami rozdzielając od siebie pasma. Możemy je uczesać później jak będą już troszkę przesuszone.

 • Podczas wycierania włosów przedłużanych nie wolno ich czochrać. Zalecane jest ugniatanie ich przez ręcznik. Po „wygnieceniu” nadmiaru wody, włosy można zawinąć w ręcznik. Turban szybko pochłonie nadmiar wilgoci.

 • Należy unikać stosowania suszarek, które bardzo przesuszają włosy. Włosy przedłużane i tak są suche. Nie wolno ich dodatkowo przesuszać. Jeśli mamy czas pozwólmy włosom wyschnąć w sposób naturalny.
   
 • Po wyschnięciu włosów zalecane jest użycie jedwabiu, który zapobiega puszeniu się włosów i je ładnie wygładza (ja odradzam BIOSILK-bardzo wysusza doczepiane włosy, natomiast rewelacyjny jest z JOANNY)
   
 • Włosy z naturalnego włosia można kręcić, prostować i farbować w przeciwieństwie do włosów syntetycznych. Lokówki ani prostownicy nie używamy w pobliżu łączeń pasemek – ciepło mogłoby je uszkodzić.
   
 • Po użyciu (jak i przed) prostownicy czy lokówki należy użyć wosk lub jedwab – włosy będą nawilżone oraz będą ładnie błyszczały.

Publikacja w magazynie Face&Look na temat przedłużania włosów:

100 pasemek
(przed farbowaniem)

80 pasemek
80 pasemek

80 pasemek

80 pasemek
80 pasemek
80 pasemek


Na zdjeciu niestety troszeczke widac odznaczajace sie wlosy, ale jest to spowodowane tym, iz klientka miala spiete wlosy w kucyk przez co gumka bardzo mocno sie odznaczyla. Po umyciu wlosow, badz wyprostowaniu tylko tych z gory roznicy widac nie bedzie.
80 pasemek
ok 75 pasemek

80 pasemek

60 pasemek

80 pasemek

60 pasemek

60 pasemek

120 pasemek

60 pasemek

100 pasemek